Pożyczka dla firm

Pożyczka dla firm

Nieprzewidziane wydatki w firmie? Szukasz korzystnej i szybkiej metody na ich zaspokojenie? Pożyczka dla firm jest dobrym rozwiązaniem, które pozwoli uzyskać środki na finansowanie Twoich potrzeb. Specjaliści z dużym doświadczeniem na rynku finansowym, zaproponują najlepsze rozstrzygnięcie Twojej obecnej sytuacji ekonomicznej. Pomogą w przygotowaniu niezbędnych dokumentów i wypełnieniu wniosku na pożyczkę, która jest teraz znanym sposobem na bezpieczne prowadzenie biznesu.

Pożyczka dla firm to gwarancja ciągłości finansowania

Czy każdy przedsiębiorca może otrzymać pożyczkę dla firm? O taką formę wsparcia finansowego mogą ubiegać się wszystkie firmy, na zatwierdzenie wniosku nie ma wpływu zdolność kredytowa lub zaległości w opłacaniu składek w ZUS-ie czy nieuregulowane podatki. Przedsiębiorca przedstawia cel zaciągania zadłużenia, przedstawia formę zabezpieczenia (np. nieruchomości, papiery wartościowe). Niezbędne jest także uzgodnienie z pożyczkodawcą sposobu spłaty pożyczki dla firm.

Jakie są zalety korzystania z pożyczki dla firm?

 • Nie ma znaczenia długość prowadzenia działalności gospodarczej.
 • Pożyczka dla firm jest przyznawana bez zbędnej zwłoki.
 • Pożyczkodawca ustala warunki indywidualnie, dlatego pożyczka jest dopasowana do potrzeb i możliwości klienta.
 • Wniosek, zatwierdzenie pożyczki dla firm odbywa się drogą internetową.

Ratalna pożyczka dla firm

Pozabankowa pożyczka dla firm to prosta droga do uzyskania potrzebnych środków finansowych, niezbędnych do dalszego prowadzenia działalności gospodarczej. Zakup maszyn, urządzeń, spłata wcześniej zaciągniętych kredytów jest możliwe do zrealizowania za pomocą takiego zastrzyku gotówki. Czy ważna jest historia w BIK-u? Dla tego pożyczkodawcy nie ma ona znaczenia, specjaliści przygotują taką ofertę, która zaspokoi potrzeby i oczekiwania obydwu stron.

Czy pożyczka dla firm ratalna to wygodna forma zadłużenia? Jak najbardziej, długoterminowe spłacanie nie zaburza zdolności finansowej danej firmy, można prowadzić swój biznes bez obawy o konieczność szybkiej jednorazowej dużej spłaty zadłużenia. Każdy przedsiębiorca otrzymuje szczegółowy harmonogram spłat, według którego realizuje spłatę swojego długu.  

Źródła finansowania firm:

Czy można wziąć pożyczkę dla firm pod zastaw nieruchomości? Tak, przedsiębiorca będący właścicielem takiej nieruchomości uzyska pozytywne zatwierdzenie wniosku o pożyczkę. Jest to sprawniejsza metoda uzyskania finansowania niż w przypadku pożyczek bankowych. Specjalista przedstawia korzystną formę pożyczki dla firm idealnie dopasowaną do bieżących potrzeb jej właściciela.   

Przeznaczenie pożyczki dla firm pod nieruchomość?

   • Spłata wcześniejszego zadłużenia z innych instytucji finansowych.
   • Na zakup maszyn, elektroniki, samochodów dla rozwijania biznesu.
   • Na remont, modernizację pomieszczeń firmowych.
   • Na zakup nowoczesnych technologii itd.

Dla każdego przedsiębiorcy pozyskanie dodatkowego finansowania, jest dobrym sposobem na prowadzenie działalności. Takie problemy jak: podatki, zobowiązania ZUS zaburzają wprowadzenie innowacji w przedsiębiorstwie. Jeżeli obserwujesz taki problem w swojej działalności gospodarczej, nie wahaj się i skorzystaj z pożyczki dla firm. Wesprzyj się profesjonalnym doradztwem finansowym, które umożliwi Ci np. przeanalizowanie na nowo prawidłowości rozliczeń podatkowych.

Czy działając na ryczałcie można uzyskać pożyczkę dla firm?

Pożyczka dla firm
Pożyczka dla firm

Jeżeli przedsiębiorca uda się do banku z wnioskiem o pożyczkę dla firm, napotka wiele trudności z akceptacją. Problemy w oszacowaniu dochodów powodują, że banki niechętnie udzielają pomocy finansowej przedsiębiorcom, którzy wybrali taką formę rozliczeń. Nie mają oni możliwości odliczenia kosztów uzyskania przychodu, dlatego to bank podejmuje decyzję jaką część przychodu uzna jako dochód. Wysokość pożyczki dla firm jest zależna od zdolności kredytowej, więc często okazuje się, że przyznane środki nie są wystarczające na pokrycie niezbędnych zobowiązań. Ponadto wymagania, które są podstawą przyznania pieniędzy sprowadzają się do złożenia PIT-ów, zaświadczeń z urzędu skarbowego, ZUS-u itd. Jeżeli przedsiębiorca dopiero rozpoczyna prowadzenie działalności gospodarczej jego szanse na otrzymanie środków z banku są ograniczone. Jest jednak dogodne dla wszystkich przedsiębiorców rozwiązanie, a mianowicie pozabankowa pożyczka dla firm dopasowana do potrzeb.

Czy prowadząc jednoosobową działalność gospodarczą można uzyskać pożyczkę dla firm? 

Korzystają z pomocy firmy finansowej można zaspokoić dowolny cel prowadzenia działalności gospodarczej w tym jednoosobowej. Specjaliści nie blokują rozpatrywania wniosków z powodu braku gwarancji uzyskiwania określonych dochodów w ciągu miesiąca. Nie zasłaniają się także ryzykiem upadłości takiego przedsięwzięcia w pierwszym roku prowadzenia działalności.   

Instytucja finansowa zapewnia szybkie pożyczki dla firm o różnym profilu działalności bez zbędnych zaświadczeń, nadmiernych formalności. To co niezbędne przedstawiane jest w formie elektronicznej, dlatego nie trzeba wychodzić z domu, aby złożyć wniosek o pożyczkę dla firm. Sprawdzanie możliwości przyznania pieniędzy przebiega sprawnie, nie stawiane są kolejne wymagania. Jeśli interesuje Cię taki sposób finansowania, skontaktuj się ze specjalistami firmy którzy szybko wybiorą dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.