Tanie płytki

Tanie płytki

Dlaczego warto kupić tanie płytki z outletu? Remont łazienki czy kuchni jest z pewnością niezwykle kosztownym etapem urządzania domu. Są to dosyć specyficzne miejsca, w których panuje wysoka wilgotność. Oprócz sprzętów i instalacji niezwykle ważne jest odpowiednie dobrane płytek do charakteru tych wnętrz. Ściany i podłogi w danych pomieszczeniach będą szybciej ulegać zabrudzeniu, aniżeli w innych miejscach. Co ważne, wysokiej jakości płytki o odpowiednich parametrach nie muszą być wcale drogie. Tanie płytki zakupić można między innymi w outlecie.

Czym jest właściwie outlet płytek ceramicznych?

Jest to miejsce, w którym znajdziemy płytki z wyprzedaży czy też końcówek serii. Czasem mogą być to produkty z pewnymi defektami, które nie spełniają wymagań jakościowych towaru pierwszej kategorii. Płytki ceramiczne drugiego gatunku na pierwszy rzut oka mogą niczym się nie różnić od tych należących do 1 gatunku. Mogą one w dalszym ciągu spełniać swoje funkcje użytkowe, jak i dekoracyjne. Przeważnie nie pasują do wzorca kolorystycznego producenta. Czasem pojawiają się też uszkodzenia narożników, krawędzi, czy też odstępstwa od wymiarów, czy płaskości powierzchni.

Dlaczego warto kupować tanie płytki w outlecie?

W tym miejscu znajdziemy przede wszystkim towary wysokiej jakości oraz te od znanych marek. Outlety kojarzą się często jedynie z produktami wadliwymi, likwidacją magazynu czy końcówkami kolekcji. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że w takim sklepie można otrzymać wytrzymałe i oryginalne płytki o znakomitych właściwościach. Często outlety mają w swojej ofercie produkty od znanych na rynku i cenionych marek. Outlet zarówno ten stacjonarny, jak i internetowy jest z pewnością dobrym miejscem na zakup dobrych i tanich płytek. Z pewnością takich miejsc nie powinno się traktować, jako gorszą alternatywę dla sklepu budowlanego.

Tanie płytki z outletu – o czym należy pamiętać?

Tanie płytkiWybierając kafelki właśnie z outletu, należy pamiętać o zrobieniu większego zapasu. Najlepiej, jeśli wynosi on powyżej 10%. Dotyczy to szczególnie sytuacji, jeśli kupuje się płytki z defektami, produkty drugiego gatunku. Nie wiemy nigdy, jak dokładnie wyglądają uszkodzenia płytek w danych opakowaniach. Może zdarzyć się, że niektóre płytki nie nadadzą się do położenia na podłodze czy ścianie. Wtedy trzeba będzie je odrzucić. W przypadku zakupu większej ilości płytek, aniżeli ta potrzebna będziemy mieć szansę na wyłożenie nimi podłogi czy ściany, bez konieczności dokupowania płytek. Co ważne, do outletu często trafiają towary z niewielką ilością opakowań, przez co nie mogą być one uznane za pełnowartościowe produkty. Trzeba pamiętać, że przy końcówkach serii mogą też powstać małe uszkodzenia związane z przechowywaniem. Płytki z końcówek serii nadają się zwłaszcza do niewielkich pomieszczeń, czy też tworzenia kolaży. Takimi tanimi płytkami możemy stworzyć ciekawe połączenia kolorów i dopasowane wzory https://ceramixplytki.pl/. Decyzja o zakupie płytek ceramicznych z outletu musi być dobrze przemyślana. Niższa cena może wiązać się z niższą jakością, co ważne często nie możemy reklamować takich produktów. Wybierając płytki drugiego gatunku, musimy mieć świadomość, że mogą one odbiegać od tych pierwszo-gatunkowych. Pamiętajmy, że płytek ułożonych już na podłodze czy ścianie nie możemy reklamować, bez względu na ich gatunek. Sklepy z płytkami nie przyjmują w żadnym razie produktów wcześniej zerwanych z danej powierzchni. Co ważne, najlepsi producenci mają swoje własne normy jakościowe. Są przypadki, że ich drugi gatunek jest towarem lepszej jakości, aniżeli pierwszy gatunek oferowany przez konkurencję. Zakup oferty z outletu płytek ceramicznych u markowego producenta może okazać się doskonałym rozwiązaniem. Taki zakup często pozwana na nabycie towary najwyższego gatunki w niskiej cenie.

Czy w outlecie znajdują się tylko płytki ceramiczne?

Czy w outlecie kupimy jedynie tanie płytki ceramiczne na podłogę i ścianę? Nie, takie sklepy oferują o wiele więcej produktów przydatnych w procesie aranżacji wnętrz. Outlety proponują swoim klientom wiele towarów z poprzednich kolekcji czy końcówki niesprzedanej danej serii. Na tym przede wszystkim polega funkcjonowanie tego miejsca. Wcale nie znajdują się tutaj jedynie produkty uszkodzone, słabej jakości. Profesjonalne outlety z płytkami ceramicznymi są bardzo podobne do zwykłych sklepów. Często można w nich znaleźć unikalne sample, które w sklepach regularnych nie są dostępne. Niekiedy marki wprowadzają jedynie kolekcje, które są dedykowane outletom. Outlet jest więc doskonałym miejscem na zakup, w którym znajdziemy produkty klasyczne i pasujące do eleganckich wnętrz, jak i te nowoczesne i oryginalne. Znajdą się tutaj także kafelki ponadczasowe, które nigdy nie wychodzą z mody. Niekiedy w takich miejscach można też kupić aktualne kolekcje i to w o wiele korzystniejszych cenach.

Tanie płytki z outletu polecane są zwłaszcza osobom, które dopuszczają niewielkie uchybienia w jakości. To propozycja dla osób, dla których ważne jest ogólne wrażenie estetycznie. Tanie płytki outletu są też sposobem na oszczędność pieniędzy, które można przeznaczyć na inne ważne elementy remontu.

Ceramix płytki ceramiczne
Andrzeja Struga 3
70-784 Szczecin
730 730 143
ceramixplytki.pl