Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty – witamy w hurtowni internetowej sztucznych kwiatów i roślin. Jesteśmy bezpośrednim importerem na terenie Polski asortymentu z Dalekiego Wschodu, dlatego współpracując z nami, współpracujesz bezpośrednio z fabryką bez pośredników. Dzięki temu każdy z naszych klientów otrzymuje najniższe ceny hurtowe, jakość fabryczną oraz wysoki poziom obsługi. Cieszymy się, że możemy Cię powitać na naszej stronie i czekamy na długą i obopólnie korzystną współpracę! Zapraszamy sklepy wielobranżowe, sklepy internetowe, projektantów, florystów, dekoratorów, zakłady pogrzebowe oraz wszystkich zainteresowanych współpracą i zakupem hurtowych partii sztucznych roślin.

Sztuczne kwiaty – zakup wysokiej jakości

Pierwsze sztuczne rośliny pojawiły się wiele setek lat temu i jak każda sztuka, ich wytwarzanie i materiały, z których zostały wykonane, były aktywnie rozwijane i ulepszane. W dzisiejszych czasach technologie produkcji sztucznych kwiatów są w szczytowym momencie. Współczesne odpowiedniki naturalnych kwiatów są nie tylko oszałamiająco piękne, bezpieczne dla środowiska, ale także zupełnie nie do odróżnienia od naturalnych.

Kupowanie hurtowe sztucznych kwiatów, drzew i roślin doniczkowych ma wiele zalet. Po pierwsze, odbiorca uzyskuje dostęp do nowych produktów, systemu rabatów, możliwości skorzystania z usług i porad doświadczonych specjalistów. Pomogą w wyborze, doradzą zastosowanie roślin w konkretnym projekcie.

Oferujemy szeroką gamę sztucznych kwiatów i bukietów, w tym: główki kwiatowe, listki, sztuczne gałązki kwiatowe, płatki kwiatowe, trawy, które można wykorzystać przy tworzeniu kompozycji florystycznych. Szeroką gamę naszych produktów można wykorzystać zarówno do dekoracji domu, jak i tworzenia różnorodnych kompozycji projektowych. Zapewne każdy z nas uważa kwiaty za źródło piękna, inspiracji i harmonii. Za pomocą tych darów natury można stworzyć atmosferę komfortu w domu lub udekorować każde świąteczne wydarzenie. Ponadto kwiaty mogą stworzyć wrażenie stałego wypoczynku w mieszkaniu, wiejskim domu, hotelach, restauracjach czy kawiarniach.

Sztuczne kwiaty w hurtowych przystępnych cenach

Nasza hurtownia roślin sztucznych oferuje szeroką gamę sztucznych kwiatów i dodatków, gotowych bukietów i wiązanek pogrzebowych, wianków, stroików świątecznych oraz akcesoriów florystycznych. Doniczki, osłonki, koszyki, siatki, wstążki, tiul, wszystko przeznaczone jest do sprzedaży.

To u nas możesz zamówić luksusowe sztuczne kwiaty w dobrej cenie. Dzięki szerokiej gamie produktów, floryści są w stanie stworzyć niepowtarzalne i oryginalne elementy wystroju wnętrz. Jednocześnie nawet przez minutę nie będziesz wątpić w jakość naszych towarów.

W końcu wszystkie sztuczne kwiaty prezentowane na naszej stronie są wykonane wyłącznie z materiałów przyjaznych dla środowiska. Pozwala to stworzyć wrażenie naturalności w wystroju pomieszczenia.

Takie produkty wykorzystywane są do dekoracji wnętrz hoteli, przedsiębiorstw, restauracji i wielu innych instytucji. Sztuczne kwiaty i przepiękne dekoracje wnoszą do wnętrza nuty życia, szlachetności, oryginalności. Dlatego bardzo często nasze produkty są kupowane przez te firmy, w których żywe rośliny nie mogą się zadomowić, ponieważ nie ma się nimi kto opiekować lub z powodu słabego nasłonecznienia.

Luksusowa kolekcja sztucznych kwiatów składa się z:

Anturium, irysów goździków, dalii, mieczyków, hortensji, chryzantem, piwonii, stokrotek, niezapominajek, róż, poinsecji, żonkili jak mówią, na każdy gust i budżet. Dokładne kopie żywych roślin można wykorzystać w kompozycjach z naturalnymi kwiatami lub jako samodzielne elementy we wnętrzu. Posiadamy w ofercie piękne dekoracje w postaci świecących świeczników, metalowych wazonów młotkowanych, ceramicznych, patynowanych osłonek metalowych.

Dzięki naszym produktom z łatwością można:

  • Zorganizować firmę florystyczną.
  • Włączyć do dekoracji domu, restauracji lub biura.
  • Zorganizować rodzinną uroczystość.
  • Udekorować poszczególne zakamarki domu lub sklepu.
  • Robić ozdoby i rękodzieło ze sztucznych kwiatów własnymi rękami.
  • Pięknie udekorować nagrobki.

Znajdziesz tu wszystko do dekoracji altanek, tarasów, pergoli, a także loggii i balkonów, które również można zamienić w mini-ogrody zimowe. Jeśli kupisz u nas drzewko kwitnące doskonale ożywi ono krajobraz Twojego sklepu, a zakupiona choinka, kolor, rozmiar i materiał, z którego została wykonane, zachwyci na długo i przyniesie naprawdę wiele radości.

Długoterminowa współpraca to podstawa prowadzenia dochodowego biznesu

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom, poszerzyliśmy nasz asortyment, który obecnie obejmuje około 4000 pozycji w modnych kolorach. Pomimo już bogatego wyboru sztucznych kwiatów, stale monitorujemy najnowsze trendy i regularnie aktualizujemy asortyment. Możesz kupić u nas wszelkiego rodzaju asortyment kwiatowy po uczciwych i przystępnych cenach. Nasi specjaliści szybko przetworzą Twoje zamówienie i zaproponują inne komponenty niezbędne do stworzenia autorskich kompozycji.

Produkty spełniają wysokie standardy jakości i mają nieograniczony termin przydatności do spożycia. W warunkach zewnętrznych wystrój nie traci swojego reprezentacyjnego wyglądu przez kilka lat. Zależy nam na długotrwałej współpracy z naszymi klientami, dlatego opracowaliśmy dogodny system rabatów które naliczają się automatycznie po zrealizowaniu zamówienia. Pracujemy nad stworzeniem wygodnego źródła dla naszych klientów do szybkiego i opłacalnego zamawiania. Staramy się podać jak najwięcej potrzebnych informacji, aby kupujący dokonał właściwego wyboru i otrzymał na czas potrzebny mu towar.